سینما تلویزیون

دورهمی مهران مدیری تمام شد!

آخر خط دورهمی مهران مدیری

مهران مدیری با اعلام این خبر در آخرین قسمت دورهمی گفت که دیگر برنامه دورهمی نخواهیم داشت و شاید در سال های آینده وی با برنامه جدیدی به تلویزیون باز گردد. دورهمی پنج شش سال طول کشید و هزاران هزار میهمان به این برنامه آمدند.

مهران مدیری با همه آنها مصاحبه کرد و به گفته خودش بعضی مهمان ها به دل او نشستند. البته بعضی از مصاحبه ها جنجالی شد و بعضی از مصاحبه ها بسیار پر رونق و پر طرفدار و تماشایی بود. مهران مدیری از سال ۷۳ و به اینور با ساعت خوش و جنگ های مختلف پا به تلویزیون گذاشت و تا امروز در تلویزیون مانده است و گاهی رفته و گاهی برگشته در سینما نیز مهران مدیری بسیار فعال بوده و کاملا حرفه‌ای عمل می‌کند.

از ساعت خوش تا دورهمی

او با ساعت خوش در تلویزیون تاثیر عمیقی بر طنز مردم گذاشت و تا امروز در تلویزیون مانده است و گاهی رفته و گاهی برگشته. در سینما نیز مهران مدیری بسیار فعال بوده و کاملا حرفه‌ای عمل می‌کند. مهران مدیری آدم پخته ای است و به علت مطالعه بسیار بالا حاضر جوابی خوبی دارد. او علم بالایی دارد و تمام اشعار شعرای معروف را به قول خودش حفظ است و می‌تواند ساعت‌ها شعر و دکلمه و سناریو بخواند.

 

گریم مهران مدیری

گریم مهران مدیری

دورهمی برنامه‌های جذابی بود که میلیون ها مخاطب را به پای تلویزیون ها می کشید و آشتی دوباره با مردم برقرار کرده بود برخلاف خندوانه رامبد جوان که کم‌کم لوس شد و محبوبیت خود را از دست داد، دورهمی همچنان محبوب دلها است و تا آخر طرفداران پروپاقرص خود را نگه داشت.

فاجعه دراکولا

متاسفانه آخرین ساخته آقای مهران مدیری پس از دورهمی بنام دراکولا چندان چنگی به دل نزد و با اینکه بازیگرانی همچون ویشکا آسایش و حامد تشکر در آن بودند، اما یکی از ضعیف‌ترین کارهای مهران مدیری بود که معلوم نیست چرا او این کار را انجام داده است. نمایش سینمای خانگی یکی از محبوب‌های مهران مدیری است که و همیشه در آن فعال بوده و برنامه ساخته و حتی قهوه تلخ هم بیشتر برای بخش ویدئو های خانگی بیرون آمد و یادمان هست که سی دی های آن را از سوپرمارکت‌ها می‌خریدیم!

 

مهمانان دورهمی مهران مدیری

مهمانان دورهمی مهران مدیری

حتما بخوانید :  انتقاد اسکات استوبر از فیلم «شش زیرزمینی» (6 Underground)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *